Kalite Politikası

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemiz gereği olarak hem ürünlerimizde hem de hizmetimizde yüksek kalite standardı uygularız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemiz gereği olarak hem ürünlerimizde hem de hizmetimizde yüksek kalite standardı uygularız.
 
Protez ve ortez uygulamalarının yanı sıra çeşitli üniversitelerin ortopedik, protez ve ortez bölümlerinde ve Bahçeşehir üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğretim görevlisi olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.
 
Kliniklerimizde protez sürecinin kişiye özel bir ilgi gerektiğinin farkındayız ve protez & ortez uygulamalarının başından itibaren ; hastanın doğru pozisyonlanması, güdük bakımı, bandajlama ve kompresyon uygulamaları , geçici protez uygulaması , fizyoterapistlerimiz eşliğinde protez ve ortez rehabilitasyon çalışmaları , yürüme analizi ve lazerle biyomekanik ayarlamalar ve sonrasında protez & ortez kullanıcısının takibi konularında güven ortamı içinde hizmet vermekteyiz.
 
Garanti hizmetlerimizden yararlanmak için herhangi bir belge sunmanıza gerek yoktur. Tüm müşterilerimiz ve sunulmuş olan her hizmet, elektronik ortamda hazırlanan veri tabanına işlenmiş ve saklanmıştır.
 
Satışa sunulan her ürün konusunda servis eğitimi almış personel ile yedek parça garantisi verilmektedir.
 
Firmamızda kalite bir zorunluluk değil bir yaşam biçimi olarak algılanmaktadır. Bu doğrultuda uygulamasını yapacağı işleri süresinde, kaliteli malzeme ve ekipman kullanarak gerçekleştirilmektedir.
 
Yapılacak olan tüm işlerde insan ve çevre sağlığı ön planda tutulmaktadır.