Kol Protezi İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Kol protezi, birçok sebepten ötürü kol uzuvlarını kaybeden insanlar için çok fonksiyonlu bir şekilde geliştirilmiştir. Hayatınızı yeniden kolaylıkla idama ettirebilmenize destek olacak şekilde tasarlanan protezlerimiz kişiye özel ve kişinin isteklerine karşılık verecek şekilde özenle tasarlanmakta, kullanıcının memnun kalması için protez özenle dizayn edilmektedir.

Kol protezi, işlevlerine göre ayrılan özellikler taşımaktadır. Talebe göre Biyonik kol, Myo elektronik kol, Kozmetik kol ve Mekanik kollar olarak ayrılan bu protezler sizin talep ettiğiniz uzuv bölgesine özel yeniden tasarlanarak hayatınızı kolaylaştırabilmenize ve ihtiyaçlarını daha kolay giderebilmenize olanak ve imkân sunmaktadır.

Uzuv kayıpları genellikle kazalardan dolayı oluşabildiği gibi belirli rahatsızlıklar sebebiyle de oluşabilmektedir. Bu sebepten dolayı hastanın kaybettiği uzuv bölgesine göre (omuzdan, dirsekten, bilekten) özel olarak talep edilen protez çeşidi yeniden tasarlanarak kullanıma kolaylıkla sunulabilmektedir.

Uzuv kaybı kişiler için oldukça zor aşamaları barındırmaktadır. Uzuv kaybı gerçekleşir gerçekleşmez hastalar adına bölge iyileşir iyileşmez protezler tavsiye edilerek eskisi gibi hayatına devam edebilmesine olanak sunulması psikolojik açıdan da hastanın rahat olabilmesine destek olmaktadır.

Kol protezleri ile hayatı, uzuv kaybı yaşayan insanlara kolaylaştırmak için Can Erdem Ortez Protez Biyonik Merkezi olarak bizlerle görüşme yapabilir hem kol için hem de bacak protezleri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm protez çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak taleplerinize özel protez dizayn ettirebilirsiniz.