Protez Kaplama İşlemleri İçin Can Erdem

Protez Cover (Kaplama) birçok ampute olan kişinin özenle tercih ettiği işlemler arasında yer almaktadır. Özellikle kaplama işlemi protezlere daha çok işlevsellik kattığından dolayı insanlar kaplama işlemini yaptırarak daha çok rahat etmektedir. Kaplama işlemleri aynı zamanda bacak volümünü yeniden kazanmanıza destek olduğu gibi kesim hatlarının da kolay olması işlevselliğini iki katına çıkarmaktadır.

Protez kaplama işlemi sayesinde protezleri takarken zorlanmamakta ve 4 mıknatıslı köşe sistemi sayesinde kolayca giyebilme olanağı sunmaktadır. Hafif ve dayanıklı yapısı da bu hususta sizleri yormayarak eski hayatınıza kolay bir şekilde dönebilmenize destek olmaktadır. Yenilikçi bir tasarıma sahip olan Confetti protez kapağımız ve protez kaplama işlemlerimiz dünyanın en çok ödül alan protez kabıdır.

Kullanım rahatlığı ve 600 gramdan az bir yükünün olması kullanışlılık seviyesini artırdığından dolayı insanların bu ürünü beğenmesine yardımcı olmaktadır. Her açıdan dünyanın en iyi ürünleri arasında görülmeleri ise pek çok ödüle layık görülmelerine yardımcı olmuştur.

Yenilikçi tasarımından dolayı Protez Caver ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bu ürünlerin özelliklerini öğrenmek istiyorsanız Can Erdem olarak bizlerle web sitesinde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede tüm medikal işlemleriniz için yetkili personellerimizden yardım alabilir size en iyi kullanışı sunacak protezlerimizden satın alarak eski hayatınıza yeniden merhaba diyebilirsiniz.