Cranial Kask Şekil Bozukluğunu Azaltıyor

Cranial kask son yıllarda kafatası anormalliklerini oldukça azaltan ve dışsal estetik görüntünün olması gerektiği düzlemde yer almasına yardımcı olan etmenler arasında yer almaktadır. Bebeklerde özellikle sırt üstü pozisyonda devamlı yatırılmasından dolayı oluşan kafatası düzleşmesi ya da kafatası yassılaşması olaylarına son veren bu uygulama normal boyutlarda gelişime izin vermektedir.

Cranial tedavi merkezi olarak uzun yıllardır bebeklerde oluşan bu rahatsızlıkların önüne geçmekte ve şekil bozukluklarının tedavisini kolayca uygulamaktayız. Tüm dünyada bebeklerde doğum sırasında ya da doğumdan sonra oluşan kafatası şekil bozukluğu rahatsızlığı 5 seviyede ilerleme göstermekte ve tedavi edilmediği müddetçe estetik açıdan oldukça kötü bir görünüm sergilemektedir. Bu durum ile savaşabilmek adına özel olarak geliştirilen kasklar bebeklerinizin canını acıtmadan kolay bir şekilde tedavi olabilmesine olanak sunmaktadır.

Yapılan tüm araştırmalar sıradan uygulamalardan ziyade kask ile yapılan tedavilerinin yüzde doksan oranında sonuç verdiğini ve daha kolay bir gelişim imkânı gösterdiği ispatlanmıştır. Buna binaen sorunsuz bir şekilde hızlı olarak şekil bozukluklarının önüne geçmek istiyorsanız merkezimize gelerek bebeğiniz kafatası şekil bozukluğu seviyesini ölçtürmeniz ve uygun bir kask ile tedavi işlemlerine başlamanız gerekmektedir.

Cranial kask hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için dilerseniz merkezimizi ziyaret edebilir, dilerseniz de web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek Cranial tedavi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını uzmanlarımız tarafından alabilirsiniz.