Karbon Yürüme Cihazları Ne İşe Yarar

Karbon yürüme cihazları özellikle alt ekstremiteler için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kas veya eklemlerin doğru çalışmaması ya da fiziksel bozukluklar sebebiyle kullanacak kişinin yardımsız kolay bir şekilde yürümesine destek olan bir üründür. Nötral pozisyonda kalabilmenize destek olan bu modelin pek çok çeşidi bulunsa da özellikle İsveç kilitli modeli kullanılmaktadır. Kilitli olarak kolay bir kullanım sağlayan bu ürün ayrıca en ucuz yürüme cihazları olarak da görülmektedir.

Karbon yürüme cihazları diz ve ayak bileklerinin eklemlerinden kilitlenerek kişinin güvenli bir şekilde adım atabilmesine destek olmaktadır. 120 kilogramağırlığa kadar hastayı taşıyabilen bu modelimizin malzemeleri tamamen karbon fiber olarak dizayn edilmektedir.  Sizler de özellikle şekil bozukluğu ya da yürüme bozukluğu gibi rahatsızlıklar yaşıyorsanız bu modellerimizi kullanarak yardımsız bir şekilde güvenle yürüyebilirsiniz.

Anatomik pozisyonda kalabilmenize destek olan yürüme cihazımız genellikle uzun yürüme ortezi olarak da adlandırılmaktadır. Omurilik yaralanmalarından oluşan felç, spinabifida, kas ve hâkimiyet kayıpları, poliyomyetilis, postpolip ve tüm kas bacak rahatsızlıklarında yürüme problemlerini ortadan kaldırabilmek adına kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Sizler de bu tür rahatsızlıklardan mustaripseniz ve yardımsız bir şekilde yürümek hayatınıza devam etmek istiyorsanız karbon yürüme cihazları için firmamızla web sitesinde bulunan irtibat numaraları üzerinden iletişime geçerek size en uygun uzun yürüme cihazlarımızı öğrenebilir ve satın alma işlemlerine başlayabilirsiniz.