Karbon AFO Avantajları

Karbon AFO ürünümüz hakkında insanlar pek çok soruyu merak etmektedir. Hangi rahatsızlıklar için kullanıldığı ve kullanım sırasında hastaya nasıl bir avantaj sunduğu merak edilen soruların başında yer almaktadır. Öncelikle bu modelimizin ayak bileğini yukarıya doğru kaldıramayan hastaların kullandığı modeller arasında yer aldığını sizlere belirtmek isteriz. Tamamen karbon fiber malzemelerden yapıldığından dolayı yeni nesil ortezler arasında yer almakta ve hastaya rahat bir hareket edebilme avantajı sunmaktadır.

Karbon AFO modelimiz düşük ayak rahatsızlığı yaşayan insanların yürüyebilmesine destek olan modeller arasında yer almaktadır. İnce ve sağlam yapısı sayesinde hem kolay bir kullanım imkânı sunduğu gibi hem de rahat bir şekilde ayakkabı kullanımınıza olanak sunmaktadır. Ürünün topuk kısmı açık olduğundan dolayı da rahatsız olmadan rahat bir yürüyüş elde edebilmenize destek olmaktadır.

Ayak bileğini kaldıramama rahatsızlığı ayakların yerde sürünmesine sebep olduğundan dolayı yürüme, merdiven çıkma ya da inme gibi durumları yapabilmenize sebep olduğundan bu ürün sayesinde bu sorunların tamamından kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Son derece esnek olduğundan ve hafif olduğundan dolayı hastayı yormayan tekrar özgürlüğüne kavuşmasına yardımcı olan, iç ve dış denge güdüleme sistemi sayesinde ayaklara yeniden yürüyebilme olanağı sağlamaktadır.

Karbon AFO modelimiz ve diğer kol protezleri, bacak protezleri gibi medikal ürünlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızla irtibat numaraları üzerinden iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruları yetkili personellerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.