SAFO Silikon Ayak Bileği Ortezi

Dinamik Ayak Bileği Çözümü

SAFO Silikon Ayak Bileği Ortezi, bacağın ön kısmını ayağın üst kısmına kadar destekleyerek yürüyen ayağı kaldırmaya yardımcı olan devrim niteliğinde bir üründür.

Geleneksel geleneksel AFO’lara (Ayak Bileği Ayak Ortezleri) çekici ve konforlu bir alternatif olan SAFO®, dengeyi geliştirerek ve ayak yerleşimini düzelterek yeni bir güven duygusu sunar. SAFO® 2004’te Queens’e yeniliklerle ödüllendirildi.

SAFO® ile artık kendinizi travmatik bir yaralanma sonucu veya CMT (Charcot-Marie-Tooth Disease) gibi başka koşullardan dolayı, ayak tabanının neden olduğu sıkıntılı yürüme zorluklarından kurtarabilirsiniz .

Bu Ortezler hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanılabilir. İlk istişare sırasında ihtiyaç ve beklentilerinizi tartıştıktan sonra, alçı kalıp kullanacağız. Ardından, ısmarlama SAFO®’nuzu oluşturmak için bundan ölçümleri kullanacağız. Bu, SAFO®’nuzun olabildiğince konforlu ve işlevsel olmasını sağlar.

SAFO® geleneksel katı çözümlerden daha rahat ve işlevsel değildir. Cilt tonunuzu veya en sevdiğiniz rengi kopyalamak için de uyarlanabilir.

 

SAFO Ortezin Yararları

Normal ayak / ayak bileği hareketine izin verir

Yürüyüş sırasında ayağı kaldırır

Geliştirilmiş duyusal geri bildirim

Geliştirilmiş denge

Cilde rahatça takılabilir.

Ayakkabı ile veya ayakkabı olmadan takılabilir

Takılması, temizlenmesi ve bakımı kolay

Duş almak / yüzmek için takılabilir

Azaltılmış basınç yaraları riski