FreeWalk Uzun Yürüme Cihazı

Ottobock FreeWalk uzun yürüme cihazı durma kontrolü ortezi, diz eklemini kilitleyerek hareketinize tepki verir, stabilite ve güvenle ilerlemeniz için hazır hale gelir..

Basitçe ifade etmek gerekirse, FreeWalk durma kontrolü ortezler, diz eklemini kilitleyerek hareketinize tepki verir, stabilite ve güvenle ilerlemeniz için hazır hale gelir.

Ardından, başka bir hareket kilidi açmayı ve diz ekleminin kilidini açmak için kolay bir “salıncak” Stance kontrolünü tetikler . Sonra kolayca öne çıkarak, desteklenmiş bacağınızın hareket etmesine izin vererek, bir sonraki adıma hazır ve daha verimli bir yürüyüş deseni elde edebilirsiniz.

Düz bir bacakla yürüdüğünüzü, bir ayraç yüzünden dizini bükemediğinizi düşünün – ya da belki de bu deneyim sizin için gerçektir. İzole kuadrisep güçsüzlüğü, çocuk felci, çocuk felci sonrası, multipl skleroz, tek taraflı felç, eksik omurilik hasarı ve bazı travmalar olan kişiler için yürüme zor olabilir.

Günümüzün duruş kontrolü ortezleriyle ortotistinizle keşfetmeniz gereken yeni seçenekler var. FreeWalk, geleneksel bir ayraç için hafif bir alternatif. Sizi sabit tutmak için kilitli ve kilitli olmayan bir diz eklemi arasında uygun zamanda geçiş yapar. Ek olarak, daha doğal bir hareket, yorgunluk eklemeden gününüze birkaç adım eklemenizi kolaylaştırır.