DynamicArm Dirsek Üstü Kol Protezi

El ve dirseğin doğal hareketi Dynamic Arm dirsek üstü kol protezi yüksek teknolojiye sahip protezdir. Dinamik ve güçlü dirsek eklemi. DynamicArm, kaslarınızdan gelen sinyallerle kontrol edilir ve bir elektrik motoru ile çalışır.
 
Bir kol ampütasyonundan sonra, hastalar protez dirsek eklemlerinin büyük ölçüde doğal kol hareketlerine büyük ölçüde yaklaşmalarını sağladığından ve bu nedenle maksimum günlük bağımsızlık sağladığından emin olmak ister. Elektronik olarak kontrol edilen 12K100N DynamicArm, el ünitesinin döndürülmesinin yanı sıra, elin açılması ve kapanmasının yanı sıra dirsek eklemi bükülmesi ve uzatılması da dahil olmak üzere kullanıcı için karmaşık bir işlevsellik sunar. Aynı zamanda yüksek kaldırma ve tutma kuvveti sağlar. Kullanıcı aktif olarak beş kilograma kadar kaldırabilir.
 
Dynamic Arm, üst kol ampute’leri veya daha yüksek amputasyon seviyesine sahip hastalar için uygundur ve tek taraflı olduğu gibi bilateral ampute de kullanılabilir. Üç ten renginde mevcuttur, şekli ve rengi göze çarpmaz. CAN ERDEM Ortopedi teknisyeniniz, ElbowSoft yazılımı yardımıyla dirsek bileşenini sizin için bireysel olarak uyarlayabilir.
 
Dirsek üstü protezleri özel bir durum oluşturur, sebebi ise elin görevlerinin yanında dirseğin fonksiyonlarının da protez dirsek tarafından yerine getirilmesi gerekir. DynamicArm dirsek protezi, harika teknolojisi sayesinde hareketlerinizi doğal bir şekilde yapmanızı sağlar. DynamicArm, kaslarınızdan gelen sinyallerle kontrol edilir ve bir elektrik motoru ile çalışır.
 
Dynamic Arm kontrol birimi, kas sinyallerini aynı zamanda protez ele de aktarır ve elin açılıp kapatılmasının yanında rotasyonu da sağlanır. DynamicArm’ı gerip bükebilirsiniz. DynamicArm’ın Ottobock VariPlus Speed eli ile kullanılması tavsiye edilir. VariPlus Speed protez el, diğer ellerden 3 kat hızlı açılıp kapanabilir. DynamicArm ve VariPlus Speed bileşimi protez, nesneleri rahatlıkla tutmanızı ve kavramanızı sağlayarak iş hayatınızı, günlük yaşantınızı ve boş zamanlarınızı aktif yaşamanızı sağlar.