ErgoArm Dirsek Protezi

ErgoArm®, ErgoArm® plus, ErgoArm® Hybrid ve ErgoArm® Electronic plus dirsek bileşenleri yüksek işlevsellik, düşük ağırlık ve çekici bir görünüm sunar.
 
Dinamik ve güçlü dirsek eklemi. Dirsek protezi nin üstündeki ErgoArm, yaşamınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.
 
Miyoelektrik protezler için 4 dirsek bileşeni
 
Amputasyon seviyeniz ne kadar yüksek olursa, protez uygulamanızdaki talep de o kadar yüksek olur. Özellikle bu amaç için dört dirsek bileşeni geliştirdik. ErgoArm®, ErgoArm® plus, ErgoArm® Hybrid ve ErgoArm® Electronic plus, yüksek düzeyde işlevsellik ile düşük ağırlık ve çekici bir görünüm sunar. İşte bir bakışta modeller:
 
ErgoArm®
 
Hafif ve buna rağmen sağlam, kilitsiz kilitli temel model 12K41, özellikle düşük fiyatlı mekanik ve kozmetik donanımlar için çok uygundur.
 
ErgoArm plus®
 
Kablo kontrollü protezler için genişletilmiş model 12K42, uzatma sırasında serbest bırakılan enerjiyi depolayan ve daha sonraki bükülmeyi desteklemek için kullanan bir kilitleme kilidinin yanı sıra bir esneme yardımcısına sahiptir.
 
ErgoArm® Hibrit
 
Myoelektrik elli hibrit protezler için ideal olan “Easy Plug” entegre kablo kılavuzu sayesinde elektrik kabloları protezin içine gizlice yerleştirilebilir.
 
ErgoArm® Elektronik plus
 
Model 12K50, çeşitli elektronik sinyaller kullanılarak kilitlenebilir. Bu, hızlı ve dikkat çekmeden yapılır – yüksek bağlantı yükleri altında bile.