Kafatası Şekil Bozukluğuna Son

Cranial Tedavi merkezi ile uzun yıllardır pek çok kafatası gelişim bozukluğuna Cranial kask uygulamamız ile engel olmakta ve çocukların kolaylıkla sağlıklı bir görüntüye ulaşabilmelerine destek olmaktayız. 600.000’den fazla çocuk kask tedavisi ile şekil bozukluğundan kurtularak normal bir görünüme kavuşmuştur.

Cranial Tedavi merkezi, yeni doğan bebeklerde tek tarafa eğilimden dolayı oluşan düz baş, eğik baş, paralel baş sendromu, kulaktan kulağa geniş baş sendromu ve uzun kafa şekli sendromlarını kolaylıkla tedavi etmekte ve çocukların zorlanmadan kafatası şeklinin düzelmesine imkân sunmaktadır. Yaklaşık 23 saat kafataslarında bulunacak olan kaslar gelişim sırasında normal standart görünümüne uygun bir şekilde gelişim göstermesine destek olmaktadır.

Cranial kask çeşidi çocukların kafatasında herhangi bir baskıya maruz kalmalarını önlemekte ve yumuşak bir şekilde gelişimin sağlıklı ilerleyebilmesine olanak sunmaktadır. Bu kasklar hakkında merak ettiğiniz sorular bulunuyor ise ya da hekimleriniz çocuğunuz için önerdi ise merkezimizle görüşmeler yaparak uygun ölçüde kask edinmenizi tavsiye ederiz.

Cranial Tedavi merkezi olarak bizlerle irtibat numaralarımız üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi bizzat merkezimize gelerek de çocuğunuza koyulan teşhise göre Carnial kask alabilir ve kullanım şeklini protez uzmanlarımızdan kolaylıkla öğrenebilir ücretler hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.